100% Natural ingredients

Торгова марка Crystals Health (Крісталс Хелс) – це один з небагатьох брендів, що представляє натуральні косметичні засоби по догляду за шкірою на основі натуральної морської солі.

В основі косметики Крісталс Хелс 100% натуральний комплекс морських мінералів, який за властивостями і впливом на шкіру максимально наближений до властивостей мінералів мертвого моря.

Тому, вважається, що косметичні засоби Crystals Health (Крісталс Хелс) – це зібрана воєдино сила морських мінералів, розфасована та упакована в продукцію під цим брендом.

slide-8

Косметичним засобам Crystals Health довіряють жінки з усіх куточків України завдяки натуральному складу та діючим речовинам для догляду за шкірою та підтриманні краси.

f3

Унікальний морський мінеральний комплекс, отриманий з морської води – ось основна складова косметики ТМ Crystals Health. Цинк, мідь, селен, йод, залізо, сірка, марганець, фтор, бром, молібден, ванадій, бор – далеко не повний перелік мікроелементів, що входить до складу продукції ТМ Crystals Health.

f2

Морська вода – джерело життя. Про цілющі властивості моря і косметики, заснованої на його мінералах, говорять все більше – дари моря дійсно унікальні і здатні допомогти при багатьох захворюваннях. Основна ж частина солей моря – найцінніші мінерали магній, калій, кальцій, йод, бром. Порушення їх балансу в організмі відображається на стані шкіри.

Магній підвищує життєздатність клітин і є антистресовим мінералом, калій покращує проникнення поживних речовин через клітинні мембрани, має антиалергічну властивість, кальцій зміцнює сполучні тканини, загоює рани, попереджаючи шкірні інфекції, натрій поставляє клітинам енергію. Йод унікальний мінерал, який допомагає виділенню певних гормонів і необхідний для правильного функціонування щитовидної залози, а бром є природним релаксантом.

Застосовуючи косметику ТМ Crystals Health по догляду за шкірою Ви насичуєте свій організм необхідними мінеральними речовинами і допомагаєте вашій шкірі бути здоровою та красивою.

f1

Морська косметика ТМ Crystals Health активно використовується в якості лікувально-профілактичних засобів, які покращують стан шкіри. Це справді унікальні засоби широко застосовується в СПА – центрах.

Також ТМ Crystals Health представляє ефективні косметичні засоби у вигляді пілінгів та скрабів, масок і лосьйонів. А ванни з морською сіллю ТМ Crystals Health є чудовою антистресової і імуномодулючою процедурою.

Треба сказати, що морська сіль, що входить до складу косметичних засобів ТМ Crystals Health, не сушить шкіру, а навпаки, робить її м’якою і шовковистою, а також сприяє лікуванню целюліту.